Kontakta oss

Här finns allmänna kontaktuppgifter och lite längre ner finns kontaktuppgifter till alla våra medarbetare. Om du vill jobba med oss eller jobba hos oss är det byråcheferna du ska kontakta.

Vi följer Dataskyddsförordningen och andra dataskyddslagar och skyddar personuppgifter genom omfattande säkerhetsåtgärder. Läs mer om hur vi behandlar användardata i Reform Societys dataskyddspolicy.

Allmänna frågor

info@reformsociety.se

+46 8 410 670 50

GDPR/Dataskydd

dataskydd@reformsociety.se

+46 73 534 78 97

Josephine Moghim Khah
Dataskyddsombud

Fakturafrågor
Adress

Kungsgatan 18
111 35
Stockholm
(Ovanför Bistro Rigoletto!)

Operations

Fredrik Runsiö

VD

fredrik.runsio@reformsociety.se

+ 46 70 629 03 36

Diana Steppat

Office Manager

diana.steppat@reformsociety.se

+46 70 866 28 54

Josephine Moghim Khah

Marknadskommunikatör

josephine.moghim@reformsociety.se

+46 73 534 78 97

Leila Lundström

Ekonomiassistent

leila.lundstrom@reformsociety.se

+46 70 389 01 76

Maija Dackefjord

HR Specialist

maija.dackefjord@reformsociety.se

+ 46 70 822 02 00

Maria Liem

CFO

maria.liem@reformsociety.se

+ 46 70 783 33 46

Michael Johansson

Finance

michael.johansson@reformsociety.se

+46 72 396 57 02

Yara Anttila

HR Director

yara.anttila@reformsociety.se

+46 73 983 07 80

Reform Society

Anna-Carin Windahl

Byråchef

annacarin.windahl@reformsociety.se

+46 73 532 10 96

Fredrik Runsiö

VD

fredrik.runsio@reformsociety.se

+ 46 70 629 03 36

Amelie Lind

Konsult Organisationer (tjänstledig)

amelie.lind@reformsociety.se

+46 73 904 32 34

Anette Törnqvist

Konsult Samhällsbyggnad

anette.tornqvist@reformsociety.se

+46 70 207 96 79

Anna Erhardt

Konsult Organisationer

anna.erhardt@reformsociety.se

+46 73 390 76 98

Anne Carlsson

Konsult Hälsa

anne.carlsson@reformsociety.se

+ 46 70 522 25 65

Birgitta Pagot

Konsult Hälsa

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Christina Karlsson

Konsult Hälsa

christina.karlsson@reformsociety.se

+46 70 826 72 83

Cia Zingmark

Konsult Hälsa

cia.zingmark@reformsociety.se

+ 46 70 916 06 70

Emma Henriksson

Konsult Hälsa

emma.henriksson@reformsociety.se

+46 70 354 41 91

Fredrik Persson

Konsult Samhällsbyggnad

fredrik.persson@reformsociety.se

Fredrik Wittbjer

Konsult Samhällsbyggnad

fredrik.wittbjer@reformsociety.se

+46 73 208 99 72

Gina Bayoumi

Konsult Organisationer

gina.bayoumi@reformsociety.se

+ 46 70 204 78 13

Göran Hägglund

Konsult Hälsa

goran.hagglund@reformsociety.se

+46 72 077 35 98

Johan Skylling

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

johan.skylling@reformsociety.se

+46 70 725 89 86

Josefin Sasse

Konsult Samhällsbyggnad

josefin.sasse@reformsociety.se

+46 70 876 17 13

Karolina Schubert

Projektledare Hälsa

karolina.schubert@reformsociety.se

+46 73 370 80 20

Kim Nilke Nordlund

Konsult Hälsa (föräldraledig)

kim.nilkenordlund@reformsociety.se

+46 72 396 52 51

Lovisa Montin

Konsult Hälsa

lovisa.montin@reformsociety.se

+46 76 319 86 76

Magda Rasmusson

Konsult

magda.rasmusson@reformsociety.se

+46 70 966 09 60

Mats Eriksson

Konsult Hälsa

mats.eriksson@reformsociety.se

+46 70 595 60 85

Mikaela Kotschack Thurn

Konsult Samhällsbyggnad (föräldraledig)

mikaela.kotschack@reformsociety.se

+46 72 378 76 76

Nellie Nyberg

Studentmedarbetare

nellie.nyberg@reformsociety.se

Nicholas Nikander

Studentmedarbetare

nicholas.nikander@reformsociety.se

Njord Frölander

Analytiker

njord.frolander@reformsociety.se

+46 73 703 56 65

Petter Odmark

Affärsområdeschef Hälsa

petter.odmark@reformsociety.se

+46 70 895 26 95

Sara Kvarnström

Affärsområdeschef Organisationer

sara.kvarnstrom@reformsociety.se

+46 70 851 52 22

Sixten Frixon

Konsult Organisationer

sixten.frixon@reformsociety.se

+46 70 241 82 93

Sven Elander

Konsult Samhällsbyggnad (föräldraledig)

sven.elander@reformsociety.se

+46 70 089 30 83

Teodor Fridén

Konsult

teodor.friden@reformsociety.se

+46 72 378 76 73

Thomas Olingsberg

Copywriter

thomas.olingsberg@reformsociety.se

+46 70 629 98 57

Ulrika Vedin

Analytiker

ulrika.vedin@reformsociety.se

+46 72 396 61 68

Victoria Bäck

Studentmedarbetare

victoria.back@reformsociety.se

Reform Act

Rebecca Duvemyr

Byråchef

rebecca.duvemyr@reformact.se

+46 70 223 01 90

Anna Sahlin

Copywriter

anna.sahlin@reformact.se

Gustav Holm

Art Director

gustav.holm@reformact.se

Jacob Åström

jacob.astrom@reformact.se

+46 70 816 98 51

Jakob Ohlsson

Campaign Strategist

jakob.ohlsson@reformact.se

+46 70 940 28 81

Linus Nyström

Art Director

linus.nystrom@reformact.se

+46 70 727 53 80

Marie Kuylenstierna Nodbrink

Produktionsledare

marie.kuylenstierna-nodbrink@reformact.se

+46 70 614 50 02

Martin Drejenstam Johansen

Copywriter

martin.drejenstam-johansen@reformact.se

Paul Ferris

Head of Digital

paul.ferris@reformact.se

+46 70 278 69 72

Pernilla Lundmark

Art Director (tjänstledig)

pernilla.lundmark@reformact.se

Petter Törnqvist

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

+46 70 896 53 45

Victor Svedberg

Konsult

victor.svedberg@reformsociety.se

+46 70 268 50 43

Reform Story

Fredrik Larsson

Byråchef

fredrik.larsson@reformstory.se

+46 73 022 20 68

Anna Zetterholm

Digital strateg

anna.zetterholm@reformstory.se

+46 72 378 7922

AnnaMia Norström

Final Art

annamia.norstrom@reformstory.se

Elias Notini

Strateg

elias.notini@reformstory.se

+46 70 666 33 91

Emelie Molinder

Projektledare/Redaktör

emelie.molinder@reformstory.se

Felix Etzler

AD Motion Graphics

felix.etzler@reformstory.se

+46 708 91 01 11

Frida Öhnell

Producer/Content Strategist

frida.ohnell@reformstory.se

Joel Granberg

Digital Strateg

joel.granberg@reformstory.se

+46 76 880 20 88

Johanna Faijersson

johanna.faijersson@reformstory.se

076-814 74 04

Lena Dahlenborg

Head of Production

lena.dahlenborg@reformstory.se

+46 73 443 98 97

Lovisa Lindvall

Project Manager

lovisa.lindvall@reformstory.se

+46 73 534 42 33

Maria Ullberg

Media Koordinator

maria.ullberg@reformstory.se

+46 70 865 86 14

Simon Röder

Digital Projektledare

simon.roder@reformstory.se