vill du förändra
med oss?

Hos oss kan du fördjupa dina expertkunskaper inom kommunikation och politik, samtidigt som du utvecklar en bredare förståelse för hela spektrat av samhällspåverkan. Vi är allt från politiska nördar till CTR-törstande kreatörer. Vill du bli en av oss?

Skicka ett hej till info@reformsociety.se

Erika Jonés
Konsult
Ring
Erika
Maila
Erika
erika.jones@reformsociety.se
Mats Eriksson
Senior rådgivare, hälsa
Ring
Mats
070-595 60 85
Maila
Mats
mats.eriksson@reformsociety.se
Lovisa Lindvall
Projektledare
Ring
Lovisa
073-534 42 33
Maila
Lovisa
lovisa.lindvall@reformsociety.se
Fredrik Runsiö
Seniorkonsult
Ring
Fredrik
070-629 03 36
Maila
Fredrik
fredrik.runsio@reformsociety.se
Fredrik Persson
Konsult
Ring
Fredrik
070-811 32 77
Maila
Fredrik
fredrik.persson@reformsociety.se
Arijana Duvnjak
Senior mediaspecialist
Ring
Arijana
070-083 31 12
Maila
Arijana
arijana.duvnjak@reformsociety.se
Elias Notini
Strateg
Ring
Elias
070-666 33 91
Maila
Elias
elias.notini@reformsociety.se
Victor Svedberg
Konsult
Ring
Victor
070-268 50 43
Maila
Victor
victor.svedberg@reformsociety.se
Anna Sahlin
Copywriter
Ring
Anna
Maila
Anna
anna.sahlin@reformsociety.se
Nicholas Nikander
Studentmedarbetare
Ring
Nicholas
Maila
Nicholas
nicholas.nikander@reformsociety.se
Maija Dackefjord
HR-Specialist
Ring
Maija
070-822 02 00
Maila
Maija
maija.dackefjord@reformsociety.se
Lucas Regnér
Kampanjstrateg
Ring
Lucas
073-787 58 65
Maila
Lucas
lucas.regner@reformsociety.se
Emelie Molinder
Redaktör / Innehållsstrateg
Ring
Emelie
070-889 02 27
Maila
Emelie
emelie.molinder@reformsociety.se
Cia Zingmark
Konsult
Ring
Cia
070-916 06 70
Maila
Cia
cia.zingmark@reformsociety.se
Victoria Bäck
Studentmedarbetare
Ring
Victoria
Maila
Victoria
victoria.back@reformsociety.se
Magda Rasmusson
Konsult
Ring
Magda
070-966 09 50
Maila
Magda
magda.rasmusson@reformsociety.se
Daria Minovic
Redovisningsansvarig
Ring
Daria
070-716 86 89
Maila
Daria
daria.minovic@reformsociety.se
Ulrika Vedin
Analytiker
Ring
Ulrika
072-396 61 68
Maila
Ulrika
ulrika.vedin@reformsociety.se
Anna-Carin Windahl
VD
Ring
Anna-Carin
073-532 10 96
Maila
Anna-Carin
annacarin.windahl@reformsociety.se
Maria Liem
CFO
Ring
Maria
070-783 33 46
Maila
Maria
maria.liem@reformsociety.se
Kim Nilke Nordlund
Konsult
Ring
Kim
072-39 65 251
Maila
Kim
kim.nilkenordlund@reformsociety.se
Anna Zetterholm
Konsult
Ring
Anna
072-378 7922
Maila
Anna
anna.zetterholm@reformsociety.se
Linus Nyström
Art Director, Creative Lead
Ring
Linus
070-727 53 80
Maila
Linus
linus.nystrom@reformsociety.se
Jacob Åström
Senior kreatör
Ring
Jacob
070-816 98 51
Maila
Jacob
jacob.astrom@reformact.se
Anette Törnqvist
Seniorkonsult
Ring
Anette
070-207 96 79
Maila
Anette
anette.tornqvist@reformsociety.se
Mikaela Kotschack
Konsult
Ring
Mikaela
072-378 76 76
Maila
Mikaela
mikaela.kotschack@reformsociety.se
Thomas Olingsberg
Varumärkesstrateg / Copywriter
Ring
Thomas
070-629 98 57
Maila
Thomas
thomas.olingsberg@reformsociety.se
Carl-Johan Nordlander
Konsult
Ring
Carl-Johan
Maila
Carl-Johan
carl-johan.nordlander@reformsociety.se
Fredrik Larsson
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Fredrik
0730-22 20 68
Maila
Fredrik
fredrik.larsson@reformsociety.se
Magnus Höij
Seniorkonsult
Ring
Magnus
070-091 56 68
Maila
Magnus
magnus.hoij@reformsociety.se
Johan Skylling
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Johan
070-725 89 86
Maila
Johan
johan.skylling@reformsociety.se
Björn Von Zweigbergk
Konsult
Ring
Björn
Maila
Björn
bjorn.vonzweigbergk@reformsociety.se
Maja Landin
Kampanjstrateg
Ring
Maja
Maila
Maja
maja.landin@reformsociety.se
Lovisa Montin
Konsult
Ring
Lovisa
076-319 86 76
Maila
Lovisa
lovisa.montin@reformsociety.se
Jakob Ohlsson
Kampanjstrateg
Ring
Jakob
070-940 28 81
Maila
Jakob
jakob.ohlsson@reformsociety.se
Njord Frölander
Analytiker
Ring
Njord
073-703 56 65
Maila
Njord
njord.frolander@reformsociety.se
Anne Carlsson
Senior rådgivare, hälsa
Ring
Anne
070-522 25 65
Maila
Anne
anne.carlsson@reformsociety.se
Emeli Karlström
Praktikant
Ring
Emeli
Maila
Emeli
Åsa Märs
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Åsa
070-20 86 602
Maila
Åsa
asa.mars@reformsociety.se
Sven Elander
Konsult
Ring
Sven
070-089 30 83
Maila
Sven
sven.elander@reformsociety.se
Martin Nilsson
Studentmedarbetare, Innehållsstrateg / Skribent
Ring
Martin
Maila
Martin
martin.nilsson@reformsociety.se
Teodor Fridén
Konsult
Ring
Teodor
072-378 76 73
Maila
Teodor
teodor.friden@reformsociety.se
Isabella Johansson Streijffert
Digital Mediaspecialist
Ring
Isabella
Maila
Isabella
isabella.johansson-streijffert@reformsociety.se
Birgitta Klingberg Pagot
Seniorkonsult
Ring
Birgitta
070-422 27 11
Maila
Birgitta
birgitta.pagot@reformsociety.se
Maria Brusewitz
Digital Mediespecialist
Ring
Maria
073-725 25 34
Maila
Maria
maria.brusewitz@reformsociety.se
Göran Hägglund
Senior rådgivare
Ring
Göran
Maila
Göran
goran.hagglund@reformsociety.se
Andreas Jarblad
Seniorkonsult
Ring
Andreas
0703691713
Maila
Andreas
andreas.jarblad@reformsociety.se
Marie Kuylenstierna Nodbrink
Produktionsledare
Ring
Marie
070-614 50 02
Maila
Marie
marie.kuylenstierna-nodbrink@reformsociety.se
Marko Ruzic
Studentmedarbetare
Ring
Marko
Maila
Marko
marko.ruzic@reformsociety.se
Emma Henriksson
Seniorkonsult
Ring
Emma
070-354 41 91
Maila
Emma
emma.henriksson@reformsociety.se
Lykke Reuterskiöld
Media Koordinator
Ring
Lykke
070-391 86 26
Maila
Lykke
lykke.reuterskiold@reformsociety.se
Lena Dahlenborg
Produktionschef
Ring
Lena
073-443 98 97
Maila
Lena
lena.dahlenborg@reformsociety.se
Paul Ferris
Head of Digital
Ring
Paul
070-278 69 72
Maila
Paul
paul.ferris@reformsociety.se
Anna Maria Norström
Final Art
Ring
AnnaMia
Maila
AnnaMia
annamia.norstrom@reformsociety.se
Max Rosengren
Digital mediekoordinator
Ring
Max
Maila
Max
max.rosengren@reformsociety.se
Petter Odmark
vVD
Ring
Petter
070-895 26 95
Maila
Petter
petter.odmark@reformsociety.se
Matilda Ekeblad
Konsult
Ring
Matilda
070-391 88 33
Maila
Matilda
matilda.ekeblad@reformsociety.se
Emelie Magnusson
Digital Strateg
Ring
Emelie
070-141 26 86
Maila
Emelie
emelie.magnusson@reformsociety.se
Christina Karlsson
Seniorkonsult
Ring
Christina
070-826 72 83
Maila
Christina
christina.karlsson@reformsociety.se
Hanne Clivemo
Konsult
Ring
Hanne
070-428 92 77
Maila
Hanne
hanne.clivemo@reformsociety.se