vill du förändra
med oss?

Hos oss kan du fördjupa dina expertkunskaper inom kommunikation och politik, samtidigt som du utvecklar en bredare förståelse för hela spektrat av samhällspåverkan. Vi är allt från politiska nördar till CTR-törstande kreatörer. Vill du bli en av oss?

Skicka ett hej till info@reformsociety.se

Fredrik Runsiö
Seniorkonsult
Ring
Fredrik
070-629 03 36
Maila
Fredrik
fredrik.runsio@reformsociety.se
Björn Von Zweigbergk
Konsult
Ring
Björn
072-396 57 02
Maila
Björn
bjorn.vonzweigbergk@reformsociety.se
Linnea Edin
Innehållsstrateg / Skribent
Ring
Linnea
073-508 15 39
Maila
Linnea
linnea.edin@reformsociety.se
Mats Eriksson
Senior rådgivare, hälsa
Ring
Mats
070-595 60 85
Maila
Mats
mats.eriksson@reformsociety.se
Maija Dackefjord
HR-Specialist
Ring
Maija
070-822 02 00
Maila
Maija
maija.dackefjord@reformsociety.se
AnnaMia Norström
Grafisk form/Final Art
Ring
AnnaMia
070-729 05 46
Maila
AnnaMia
annamia.norstrom@reformsociety.se
Mikael Åkerström
Konsult
Ring
Mikael
073-203 74 00
Maila
Mikael
mikael.akerstrom@reformsociety.se
Matilda Ekeblad
Konsult
Ring
Matilda
070-391 88 33
Maila
Matilda
matilda.ekeblad@reformsociety.se
Hanne Clivemo
Konsult
Ring
Hanne
070-428 92 77
Maila
Hanne
hanne.clivemo@reformsociety.se
Njord Frölander
Analytiker
Ring
Njord
073-703 56 65
Maila
Njord
njord.frolander@reformsociety.se
Lucas Regnér
Kampanjstrateg
Ring
Lucas
073-787 58 65
Maila
Lucas
lucas.regner@reformsociety.se
Cia Zingmark
Konsult
Ring
Cia
070-916 06 70
Maila
Cia
cia.zingmark@reformsociety.se
Marie Kuylenstierna Nodbrink
Produktionsledare
Ring
Marie
070-614 50 02
Maila
Marie
marie.kuylenstierna-nodbrink@reformsociety.se
Birgitta Klingberg Pagot
Seniorkonsult
Ring
Birgitta
070-422 27 11
Maila
Birgitta
birgitta.pagot@reformsociety.se
Daria Minovic
Redovisningsansvarig
Ring
Daria
070-716 86 89
Maila
Daria
daria.minovic@reformsociety.se
Anna Sahlin
Copywriter
Ring
Anna
070-336 36 62
Maila
Anna
anna.sahlin@reformsociety.se
Erika Jonés
Konsult
Ring
Erika
070-865 86 14
Maila
Erika
erika.jones@reformsociety.se
Anne Carlsson
Senior rådgivare, hälsa
Ring
Anne
070-522 25 65
Maila
Anne
anne.carlsson@reformsociety.se
Lovisa Lindvall
Projektledare
Ring
Lovisa
073-534 42 33
Maila
Lovisa
lovisa.lindvall@reformsociety.se
Emelie Molinder
Redaktör / Innehållsstrateg
Ring
Emelie
070-889 02 27
Maila
Emelie
emelie.molinder@reformsociety.se
Göran Hägglund
Senior rådgivare
Ring
Göran
Maila
Göran
goran.hagglund@reformsociety.se
Carl-Johan Nordlander
Kampanjstrateg
Ring
Carl-Johan
0700-27 17 18
Maila
Carl-Johan
carl-johan.nordlander@reformsociety.se
Jacob Åström
Senior kreatör
Ring
Jacob
070-816 98 51
Maila
Jacob
jacob.astrom@reformact.se
Kim Nilke Nordlund
Konsult
Ring
Kim
072-39 65 251
Maila
Kim
kim.nilkenordlund@reformsociety.se
Åsa Märs
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Åsa
070-20 86 602
Maila
Åsa
asa.mars@reformsociety.se
Elias Notini
Strateg
Ring
Elias
070-666 33 91
Maila
Elias
elias.notini@reformsociety.se
Maja Landin
Kampanjstrateg
Ring
Maja
073-813 45 08
Maila
Maja
maja.landin@reformsociety.se
Victor Svedberg
Konsult
Ring
Victor
070-268 50 43
Maila
Victor
victor.svedberg@reformsociety.se
Nicholas Nikander
Studentmedarbetare
Ring
Nicholas
Maila
Nicholas
nicholas.nikander@reformsociety.se
Fredrik Persson
Konsult
Ring
Fredrik
070-811 32 77
Maila
Fredrik
fredrik.persson@reformsociety.se
Fredrik Larsson
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Fredrik
0730-22 20 68
Maila
Fredrik
fredrik.larsson@reformsociety.se
Lykke Reuterskiöld
Media Koordinator
Ring
Lykke
070-391 86 26
Maila
Lykke
lykke.reuterskiold@reformsociety.se
Johan Skylling
Seniorkonsult, affärsområdeschef
Ring
Johan
070-725 89 86
Maila
Johan
johan.skylling@reformsociety.se
Maria Liem
CFO
Ring
Maria
070-783 33 46
Maila
Maria
maria.liem@reformsociety.se
Petter Odmark
vVD
Ring
Petter
070-895 26 95
Maila
Petter
petter.odmark@reformsociety.se
Ulrika Vedin
Analytiker
Ring
Ulrika
072-396 61 68
Maila
Ulrika
ulrika.vedin@reformsociety.se
Anette Törnqvist
Seniorkonsult
Ring
Anette
070-207 96 79
Maila
Anette
anette.tornqvist@reformsociety.se
Andreas Jarblad
Seniorkonsult
Ring
Andreas
0703691713
Maila
Andreas
andreas.jarblad@reformsociety.se
Lovisa Montin
Senior konsult
Ring
Lovisa
076-319 86 76
Maila
Lovisa
lovisa.montin@reformsociety.se
Paul Ferris
Kampanjchef
Ring
Paul
070-278 69 72
Maila
Paul
paul.ferris@reformsociety.se
Lena Dahlenborg
Produktionschef
Ring
Lena
073-443 98 97
Maila
Lena
lena.dahlenborg@reformsociety.se
Emelie Magnusson
Digital Strateg
Ring
Emelie
070-141 26 86
Maila
Emelie
emelie.magnusson@reformsociety.se
Isabella Johansson Streijffert
Digital Mediaspecialist
Ring
Isabella
076-600 88 74
Maila
Isabella
isabella.johansson-streijffert@reformsociety.se
Magda Rasmusson
Konsult
Ring
Magda
070-966 09 50
Maila
Magda
magda.rasmusson@reformsociety.se
Christina Karlsson
Seniorkonsult
Ring
Christina
070-826 72 83
Maila
Christina
christina.karlsson@reformsociety.se
Linus Nyström
Art Director, Creative Lead
Ring
Linus
070-727 53 80
Maila
Linus
linus.nystrom@reformsociety.se
Sven Elander
Konsult
Ring
Sven
070-089 30 83
Maila
Sven
sven.elander@reformsociety.se
Anna Zetterholm
Head of activation/media
Ring
Anna
072-378 7922
Maila
Anna
anna.zetterholm@reformsociety.se
Teodor Fridén
Konsult
Ring
Teodor
072-378 76 73
Maila
Teodor
teodor.friden@reformsociety.se
Mikaela Kotschack
Konsult
Ring
Mikaela
072-378 76 76
Maila
Mikaela
mikaela.kotschack@reformsociety.se
Maria Brusewitz
Digital Mediespecialist
Ring
Maria
073-725 25 34
Maila
Maria
maria.brusewitz@reformsociety.se
Hanna Christine Sölveborn
Senior mediaspecialist
Ring
Hanna Christine
070-083 31 12
Maila
Hanna Christine
hanna.c.solveborn@reformsociety.se
Thomas Olingsberg
Varumärkesstrateg / Copywriter
Ring
Thomas
070-629 98 57
Maila
Thomas
thomas.olingsberg@reformsociety.se
Anna-Carin Windahl
VD
Ring
Anna-Carin
073-532 10 96
Maila
Anna-Carin
annacarin.windahl@reformsociety.se
Jakob Ohlsson
Kampanjstrateg
Ring
Jakob
070-940 28 81
Maila
Jakob
jakob.ohlsson@reformsociety.se